Акунін Б. Турецький гамбіт: роман / Борис Акунін; пер. з рос. Лариси Дубас. — К.: Видавництво «Сім кольорів», 2018. — 224 с.

ISBN 978-966-2054-83-5

1877 рік. У розпалі Російсько-турецька війна. Готується взяття Плевни, але у ставці російської армії орудує досвідчений і підступний шпигун Анвар-ефенді. Волонтер Ераст Фандорін вирушає у ставку з метою ви­явити шпигуна. Там доля зводить його з Варею Суворіною, петербурзькою красунею передових поглядів, яка відправилася на фронт щоб зустрі­тися з нареченим, шифрувальником Генштабу Петром Яблоковим. Варя опиняється в епіцентрі шпигунських пристрастей, своєю поведінкою провокуючи розвиток подій найнесподіванішим чином.

 

Акунін Б. Левіафан: роман / Борис Акунін; пер. з рос. Лариси Дубас. — К.: Видавництво «Сім кольорів», 2018. — 240 с.

ISBN 978-966-2054-89-7

Нечуваний злочин! 15 березня 1878 року в Парижі на вулиці де Ґре-нель убито колекціонера лорда Літтлбі, семеро його слуг і двох дітей!
З дому зникає лише загорнута у барвисту хустку золота фігурка Шиви, яку потім дістане з дна Сени місцевий хлопчак. На місці злочину комісар поліції Ґустав Ґош знаходить емблему корабля «Левіафан», який вирушає у своє перше плавання до берегів Індії. Пасажирам першого класу разом із квитком вручали і зображення золотого кита. Комісар змушений вирахувати з кількох сотень пасажирів одного, хто вчинив жахливе убивство. Підозра падає на п'ятьох, у кого відсутня емблема, і поміж них Ераст Фандорін...

 

Акунін Б. Смерть Ахіллеса: роман / Борис Акунін; пер. з рос. Лариси Дубас. — К.: Видавництво «Сім кольорів», 2018. — 336 с.

ISBN 978-966-2054-95-8

Чудовий детективний роман Бориса Акуніна «Смерть Ахіллеса» читається на одному диханні, але цього разу в центрі уваги не тільки унікальний сищик Ераст Фандорін. Перед читачами розгортається історія перетворення хлопчика Ахімаса на негідника та убивцю, якого вже у зрілому віці найняли, щоб прибрати з політичного життя Росії всенародного улюбленця і рятівника Плевни Михайла Соболева.
Фандорін, як завжди, неперевершений у своїй справі. Усього п'ять днів знадобилося йому, щоб вирахувати як самого убивцю, так і замовників убивства, та вивести всю компанію на чисту воду.
Однак перед самим Ерастом постають непрості запитання: що робити далі і куди тікати?

 

Акунін Б. Азазель: роман / Борис Акунін; пер. з рос. Лариси Дубас. — К.: Видавництво «Сім кольорів», 2017. — 240 с.

ISBN 978-966-2054-67-5

Роман «Азазель» — конспірологічний детектив, яким починається чудовий цикл книжок про пригоди Ераста Фандоріна — природженого сищика, шляхетного, відданого своїй справі, непідкупного та принципового.

Під час розслідування дивного самогубства студента — спадкоємця солідних статків — двадцятилітній Фандорін стикається з небезпечними противниками, кілька разів перебуватиме на волосині від смерті, устигне закохатися і назавжди втратити свою любов.

Однак не слава його манить, не подвиги, він шукає правду там, де її часто немає; це людина, яка докопається до правди там, де її не знайдуть інші.