Акунін Б. Турецький гамбіт: роман / Борис Акунін; пер. з рос. Лариси Дубас. — К.: Видавництво «Сім кольорів», 2018. — 224 с.

ISBN 978-966-2054-83-5

1877 рік. У розпалі Російсько-турецька війна. Готується взяття Плевни, але у ставці російської армії орудує досвідчений і підступний шпигун Анвар-ефенді. Волонтер Ераст Фандорін вирушає у ставку з метою ви­явити шпигуна. Там доля зводить його з Варею Суворіною, петербурзькою красунею передових поглядів, яка відправилася на фронт щоб зустрі­тися з нареченим, шифрувальником Генштабу Петром Яблоковим. Варя опиняється в епіцентрі шпигунських пристрастей, своєю поведінкою провокуючи розвиток подій найнесподіванішим чином.

 

Акунін Б. Азазель: роман / Борис Акунін; пер. з рос. Лариси Дубас. — К.: Видавництво «Сім кольорів», 2017. — 240 с.

ISBN 978-966-2054-67-5

Роман «Азазель» — конспірологічний детектив, яким починається чудовий цикл книжок про пригоди Ераста Фандоріна — природженого сищика, шляхетного, відданого своїй справі, непідкупного та принципового.

Під час розслідування дивного самогубства студента — спадкоємця солідних статків — двадцятилітній Фандорін стикається з небезпечними противниками, кілька разів перебуватиме на волосині від смерті, устигне закохатися і назавжди втратити свою любов.

Однак не слава його манить, не подвиги, він шукає правду там, де її часто немає; це людина, яка докопається до правди там, де її не знайдуть інші.